زعفران که در انگلیسی Saffron نام دارد، یکی از ارزشمندترین گیاهان دارویی است که با رنگ و رایحه‌ای دل‌انگیز و مزه‌ای دلپذیر و خواص بی نظیر جهانیان را مجذوب خود کرده است. زعفران درجه یک و بهترین نوع زعفران دنیا و ایران متعلق به خراسان است، همچنین بزرگترین تولیدکننده در جهان، استان خراسان سابق است که در شمال شرق کشور واقع شده و در سال ۱۳۸۳ به سه است...

زعفران که در انگلیسی Saffron نام دارد، یکی از ارزشمندترین گیاهان دارویی است که با رنگ و رایحه‌ای دل‌انگیز و مزه‌ای دلپذیر و خواص بی نظیر جهانیان را مجذوب خود کرده است. زعفران درجه یک و بهترین نوع زعفران دنیا و ایران متعلق به خراسان است، همچنین بزرگترین تولیدکننده در جهان، استان خراسان سابق است که در شمال شرق کشور واقع شده و در سال ۱۳۸۳ به سه استان تقسیم شد که ۹۵ درصد زعفران ایران را تولید می‌کنند: کرانه‌های بیرجند، قائن، فردوس در استان خراسان جنوبی، به همراه مناطق مجاور گناباد و تربت حیدریه در استان خراسان رضوی مناطق کلیدی کشت زعفران هستند.

خرید زعفران درجه یک

شما بهتر می‌دانید که در بازار کشور انواع متفاوتی از زعفران با قیمت‌های مختلف به فروش می‌رسد. تولیدکنندگان زعفران این محصول را در بسته بندی‌های متفاوتی به بازار عرضه می‌کنند، در بین انواع زعفران‌ ۴ دسته نگینی، دسته، پوشال و سرگل بیشتر تقاضا دارد. قسمت مورد استفاده زعفران ناحیه انتهایی خامه و کلاله‌ی آن است که به نام زعفران خرید و فروش می‌شود. بوی زعفران قوی و معطر و طعمش تلخ و کمی تند است. پرچم معطر و خشک‌شده و قرمز رنگ گل زعفران برای معطر و رنگ کردن غذاها به کار می‌رود و مصرف دارویی نیز دارد.

گیاه زعفران، گیاهی است پیازدار با گل‌های بنفش روشن است که در مناطق معتدل کاشته می‌شود. پایین ساقه زعفران برجستگی می‌یابد این برجستگی همان پیاز زعفران است و کلاله سرشاخه آن نارنجی رنگ مایل به سرخی و معطر است و همین رشته‌هاست که به نام زعفران به مصرف می‌رسد. زعفران گیاهی است رنگی که بیشتر در قاینات و کرمان به عمل می‌آید. زعفران قاینات در درجه اول و زعفران کرمان در درجه دوم از نظر کیفیت قرار دارند.

خرید اینترنتی زعفران

خرید اینترنتی زعفران با تحویل سریع از فروشگاه اینترنتی نارمشک، به راحتی خرید کنید و رایگان درب منزل تحویل بگیرید. شما می‌توانید برای خرید زعفران درجه یک و اصل و اعلا ایرانی در وزن‌های یک مثقالی، نیم مثقالی، یک گرمی و... از دل بازار تهران با بهترین قیمت به فروشگاه اینترنتی نارمشک سربزنید.

خرید زعفران یک مثقالی

همچنین در فروشگاه اینترنتی نارمشک انواع زعفران یک مثقالی و نیم مثقالی از برندهای معروف زعفران موجود می‌باشد. زعفران اعلا نیک منش، زعفران درجه یک زرین قلم، زعفران اصل ۱۱۰، برای همین به شما پیشنهاد می‌کنیم برای خرید زعفران یک مثقالی یا خرید زعفران نیم مثقالی  و یا خرید زعفران یک گرمی به نارمشک مراجعه کنید و زعفران اصل را از دل بازار با بهترین قیمت خرید کنید.

بیشتر

زعفران  

 • نشاط و تقویت حواس و اصلاح عفونت و حفظ خلط بلغم از فساد از خواص زعفران است. زعفران تقویت کننده قلب، کبد و روده و باعث افزایش قدرت هضم می‌شود. زعفران نیم مثقالی نیک منش یکی از بهترین برندهای معروف تولید زعفران درجه یک با درجه کیفی سرگل در بسته بندی پاکتی با وزن ۲.۳ گرم با تضمین بهترین رنگ و کیفیت به شما عزیزان عرضه می‌شود.

  30,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • زعفران یک مثقالی سرگل ممتاز محصول شرکت نیک منش یکی از بهترین برند‌های زعفران ایرانی است. زعفران نیک منش در آشپزخانه های ایرانیان در سرتاسر جهان به عنوان رنگ دهنده و طعم دهنده‌ای بی نظیر استفاده می‌شود. کیفیت مرغوب، بسته‌بندی مناسب و رضایت مشتریان از دیرباز دلیل علاقه‌مندی طرفداران محصولات نیک منش بوده و هست. زعفران یک مثقالی نیک منش از بهترین زعفران‌های...

  56,070 تومان 63,000 تومان 11% موجود
  بیشتر
  موجود
 • زعفران دارای رنگ، عطر و طعم خاصی است اما عطر و طعم دلچسب زعفران باستانی بی مثال است. زعفران یک مثقالی باستانی یکی از محبوب‌ترین مارک های زعفران موجود در بازار است.

  63,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • زعفران ممتاز سرگل اعلا و درجه یک، اگر به دنبال زعفران درجه یک و اعلا هستید و علاوه بر اصالت و مرغوبیت، قیمت هم برایتان مهم است به شما زعفران یک مثقالی ۱۱۰ را پیشنهاد می‌کنیم، این زعفران یک مثقالی رنگ قرمز درخشانی دارد و کلاله‌های یک دست و سالمی دارد و قدرت رنگ دهی آن هم بالا است و عطر بی نظیری نیز دارد. این محصول یک مثقال وزن یا به عبارتی «۴.۶ گرم» وزن دارد.

  54,870 تومان 59,000 تومان 7% موجود
  بیشتر
  موجود
 • زعفران یک گرمی کارتی درجه یک و اعلا ۱۱۰ یک چاشنی خوش‌طعم و عطر است که تمام و کمال ارزش قیمت خود را دارد. این زعفران یک گرمی اعلاء دارای نشان استاندارد و سیب سلامت نیز می‌باشد. هر مثقال زعفران برابر با ۴٫۶ گرم است و قیمت زعفران یک گرمی طبیعتا کمتر از قیمت زعفران یک مثقالی است، بنابراین برای مصرف خانواداه‌های کم جمعیت مقرون به صرفه است.

  16,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • زعفران یک مثقالی «زرین قلم» یکی از مرغوب‌ترین زعفران‌های موجود در بازار است که از بهترین زعفران سرگل ممتاز ایران تهیه شده. زعفران یک مثقالی درجه‌ یک زرین قلم یکی از چاشنی‌های خوش‌رنگ و لعاب است که به‌صورت رشته‌ای و معادل «۴.۶ گرم» در بسته‌بندی مناسب آماده‌ی ارائه به شما عزیزان است. غذاهای اصیل ایرانی که با این نوع زعفران طبخ می‌شوند به گونه‌ای خاص عطر و...

  59,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  زعفران سحرخیز دربسته بندی یک مثقالی تهیه‌شده از رشته‌های بریده ممتاز و سرگل، بهترین و مرغوب‌ترین نوع زعفران ایرانی است. این زعفران در بسته‌بندی شیک، قابلیت ارائه به عنوان سوغات یا هدیه را دارا است، به‌ علاوه برای استفاده شخصی و پخت و پز در منزل نیز بسیار مناسب است. کیفیت اعلا، بسته‌بندی عالی و رضایت مشتریان از دلایل معروفیت زعفران سحزخیز در ایران و جهان است.

  0 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  زعفران یک مثقالی رشته ای درجه یک محصول ممتاز قائنات، قدرت رنگ دهندگی این نوع زعفران بیسار خوب است و شکستگی در بین رشته‌ها دیده نمی‌شود. زعفران ادویه‌ای محبوب برای رنگ و طعم‌ دادن به غذاهای اصیل ایرانی است، ترکیب منحصر به فرد و ارگانیک گیاه زعفران باعث شده تا در رژیم غذایی جایگاه ویژه‌ای داشته باشد. این محصول تولید شرکت «وفایی» است و در بسته‌ بندی یک...

  62,000 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود