لیست محصولات این تولید کننده روغن حیوانی کرمانشاهی باستانی

باستانی به عنوان یکی از بهترین مارک های روغن کرمانشاهی یا همان روغن حیوانی در کشور شناخته می‌شود. برای کسانی که به دنبال روغن حیوانی اصل و بهداشتی هستند محصولات کارخانه تولید روغن حیوانی باستانی را پیشنهاد می‌کنیم زیرا تولید کننده شاخص روغن های حیوانی اصیل کرمانشاهی است. محصولات باستانی در سه نوع متفاوت روغن حیوانی اعلا، روغن کرمانشاهی مخصوص و روغن کرمانشاهی ممتاز به بازار عرضه می‌شود.

روغن حیوانی اصل

روغن حیوانی نوعی روغن خوراکی است که در زبان انگلیسی Ghee نام دارد، یکی از بهترین و سالم ترین انواع روغن خوراکی و نوعی روغن مخصوص آشپزی برای غذاهای ایرانی است، چرا که دارای نقطه دود بالایی است(هرچه نقطه دود روغن بالاتر باشد برای پخت و پز مناسب‌تر است). بیشتر روغن‌های پخت و پز با نقطه دود بالا مانند روغن کانولا، روغن بادام زمینی، روغن ذرت و روغن سویا معمولا از لحاظ ژنتیکی اصلاح شده‌اند و اغلب به طور جزئی هیدروژنه می‌شوند تا ثبات آنها افزایش یابد، بنابراین برای پخت و پز توصیه نمی‌شوند. اما نقطه دود روغن حیوانی 270 درجه سانتیگراد است که بسیار بالاتر از نقطه دود کره یا کره محلی است. این بدان معنی است که شما بدون نگرانی می‌توانید با استفاده از روغن کرمانشاهی برای پخت و پز، سرخ کردن و کباب کردن بدون نگرانی از بین بردن مواد مغذی مهم مجود در آن تمام مزایای این روغن فوق العاده را داشته باشید.

خرید روغن حیوانی گوسفندی اصل

روغن کرمانشاهی باستانی تهیه شده از شیر خالص گوسفند در بسته‌بندی قهوه‌ای با طعم و عطر عالی و مطلوب، از بهترین روغن های خوراکی حیوانی موجود در بازار است. روغن کرمانشاهی به هضم غذا کمک می‌کند و بر سلامت دستگاه گوارش موثر است، روغن کرمانشاهی باعث افزایش قوای بدنی می‌شود و تقویت کننده سیستم ایمنی بدن است. در طب سنتی گاها از این روغن برای پاکسازی روده‌ها استفاده می‌شود.

در گذشته بین متخصصان تغذیه و علوم غذایی در خصوص جایگزین کردن کره با انواع روغن حیوانی اختلاف نظر وجود داشت. اما در سال‌های اخیر تحقیقات متعددی ثابت کرده، روغن‌های طبیعی حیوانی مزایای غیر قابل انکاری دارند که در دیگر انواع چربی‌ها موجود نیست. روغن حیوانی برخلاف تصور رایج دارای خواص بیشماری است و دارای عطر و طعم بی نظیری است که خوشمزه ترین غذای های ایرانی را با این روغن طبخ می‌کنند. برای خرید حضوری یا خرید اینترنتی روغن کرمانشاهی و روغن حیوانی باستانی با بهترین قیمت به فروشگاه اینترنتی نارمُشک بیاید.

بیشتر
 • خرید محصول

  روغن حیوانی اعلا باستانی با طعم و عطر مطلوب ایده آل برای آشپزی و پخت غذا است. لذت از طعم کره حیوانی بدون نگرانی از آلرژی‌های رایج لبنیات از ویژگی‌های این روغن حیوانی است که دارای مواد مغذی فراوان و در بسته بندی بهداشتی، بدون اسانس و مواد نگهدارنده و دارای پروانه بهداشت می‌باشد. اضافه کردن مقداری از این روغن خوراکی به غذا در روز، راهی عالی برای رساندن...

  154,700 تومان 182,000 تومان 15% ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  روغن کرمانشاهی مخصوص باستانی تهیه شده از شیر خالص گوسفند در بسته‌بندی قهوه‌ای با طعم و عطر عالی، از بهترین روغن های خوراکی حیوانی موجود در بازار است. روغن کرمانشاهی به هضم غذا کمک می‌کند و بر سلامت دستگاه گوارش موثر است، روغن کرمانشاهی مخصوص و اصل باعث افزایش قوای بدنی می‌شود و تقویت کننده سیستم ایمنی بدن، ملين پوست، پاک کننده چهره و فضولات مغز و سينه و...

  196,800 تومان 240,000 تومان 18% ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  روغن کرمانشاهی ممتاز باستانی یکی از روغن‌های خوراکی سالم، اصیل، پرطرفدار و خوش طعم است. در طب سنتی به مصرف روغن های حیوانی بسیار تأکید می‌شود، سعی کنید استفاده از این نوع روغن را برای پخت و پز و سرخ کردن به دیگر انواع روغن در الویت فرار دهید، چراکه علاوه بر طعم و عطر خاصی که به غذای طبخ شده می‌دهد خواص و فوایدی بیشتری هم نسبت به دیگر انواع روغن خوراکی دارد.

  178,500 تومان 210,000 تومان 15% ناموجود
  بیشتر
  ناموجود