لیست محصولات این تولید کننده چای جهان

چای جهان در اواخر دهه ۳۰ در کنار سایر محصولات کارخانجات جهان شروع به فعالیت نمود. تهیه مرغوب ترین مواد اولیه موجب موفقیت چشم گیر در سال های ابتدایی فعالیت برای این مجموعه گردید. ثبت نزدیک به پانزده زیر برند همچون کره نشان، ترازو نشان، فانوس نشان و... موجب گسترش روز افزون فعالیت‌های این شرکت گردیده است. اینجا کلیک کنید و مقاله همه چیز در مورد چای را بخوانید.

با پیروزی انفلاب و بعد از وقفه‌ای کوتاه در فعالیت‌های این مجموعه، چای جهان با تکیه بر فعالیت‌های درخشان گدشته مجددا فعالیت خود را از سر گرفت و امروز همچنان با تکیه بر توانایی خود در تهیه مرغوب ترین چای به توسعه فعالیت ها و ارائه خدمات به مشتریان خود می‌پردازد. محصولات مجموعه جهان شامل موارد زیر می باشد: انواع چای خارجه و داخله، انواع دمنوش، قند، شما می‌توانید برای خرید اینترنتی انواع چای مرغوب به فروشگاه اینترنتی نارمشک سربزنید. اما متاسفانه این چای مدتی است که در بازار موجود نیست برای همین به شما پیشنهاد می‌کنیم برای خرید اینترنتی انواع دیگر چای اینجا کلیک کنید.

بیشتر
  • خرید محصول

    چای جهان طلایی کاملا متفاوت با چای‌های دیگر است، چای طلایی نشان جهان از بهترین باغات چای اصلاح شده کلنل آسام تهیه شده و از نظر رنگ، طعم و عطر بی نظیر است. این محصول در قوطی فلزی با وزن ۴۵۰ گرم بسته بندی شده و با داشتن کیفیت عالی و استاندارد جهانی، به صورت بین المللی در بازارهای بین المللی به فروش می‌رسد.

    65,000 تومان ناموجود
    بیشتر
    ناموجود