برای رضایت تک‌تک افراد و لذت همگانی انواع مختلفی از چای تولید شده که هر یک به تنهایی مذاق را تازه و زنده می‌کند، چای در قدیم، مخصوص پادشان و شهروندان طبقه‌ی برتر بود، اما مانند بسیاری از موارد دیگر در عصر حاضر عمومیت یافته و فراگیر شده است. گیاه چای ممکن است خودرو یا پرورشی باشد در چین به شش گونه‌ی مختلف تقسیم می‌شود: سفید، زرد، نیمه سبز، سبز، ق...

برای رضایت تک‌تک افراد و لذت همگانی انواع مختلفی از چای تولید شده که هر یک به تنهایی مذاق را تازه و زنده می‌کند، چای در قدیم، مخصوص پادشان و شهروندان طبقه‌ی برتر بود، اما مانند بسیاری از موارد دیگر در عصر حاضر عمومیت یافته و فراگیر شده است. گیاه چای ممکن است خودرو یا پرورشی باشد در چین به شش گونه‌ی مختلف تقسیم می‌شود: سفید، زرد، نیمه سبز، سبز، قرمز و سیاه. در غرب تفاوتی بین چای نیمه سبز و سبز قایل نمی‌شوند و هر دو را در گروه چای سبز قرار می‌دهند. در اشتباهی متداول چای تخمیر شده معادل چای سیاه، چای تخمیر نشده معادل چای سبز و چای نیمه تخمیر نشده به نام چای اولانگ شناخته می‌شود. اما در چین که مهد چای است، آن را با توجه به نوع برگ چای و روش عمل آوری آن دسته بندی می‌کنند. شما می‌توانید برای خرید اینترنتی چای ایرانی اعلا و خرید چای خارجی مرغوب در انواع مختلف از بازار تهران و با قیمت مناسب به فروشگاه اینترنتی نارمشک سر بزنید.

بیشتر

چای 

 • چای شکسته ممتاز لاهیجان کیفیتی همانند چای سرگل دارد، با این تفاوت که درصد خلوص آن کمتر است. زمان دم کشیدن چای شکسته ممتاز لاهیجان کمی بیشتر از چای سرگل بوده و از ماندگاری کمتری برخوردار است. ولی اگر به روشی درست و با آب مناسبی دم شود، از نظر طعم تفاوت چندانی با چای سرگل ندارد. این چای عطر و طعم مطلوبی دارد و دارای ترکیبی خوشایند از تلخی و گسی است.

  27,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • چای قلمی بهاره از خطه سرسبز لاهیجان، چای قلم شکلی شبیه قلم دارد و همانطور که از نام آن مشخص است بیشتر از ساقه‌ی چای تشکیل شده و درشت تر از سایر انواع چای است، چای سیاه قلمی ممتاز لاهیجان به خوش رنگی معروف است و از بهترین انواع چای در بازار ایران است و کاملا طبیعی و ارگانیک، عاری از هرگونه رنگ و عطر مصنوعی است و طعمی گس و دلچسب دارد. چای سیاه قلمی، چای...

  29,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • چای سبز بهاره لاهیجان دارای خواص دارویی می‌باشد. این چای نسبت به تمام چای‌های دیگر کم تر فرآوری شده و دارای مواد مغذی بیشتری است. چای سبز لاهیجان مملو از آنتی‌اکسیدان‌، پتاسیم، منیزیوم، منگنز، کافئین، و غیره است. چای سبز قلم برگ های درشت و تازه‌ای دارد و دارای عطر و طعمی بسیار مطلوب است. کمک به کاهش وزن، درمان اختلالات معده، مبارزه با پوکی استخوان،...

  26,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • یک فنجان چای دِبش، این ترکیب عطر و طعم و مزه عالی و رنگ سرخ تیره‌ی را ارائه می‌دهد و مخلوطی است خاص از چای باروتی زرین و چای کله مورچه‌ای اعلا و چای باروتی کلکته که ترکیبی واقعا دلچسب و به یاد ماندنی است، اگر شما چنین مخلوطی را تجربه کنید، هرگز تمایلی به تست ترکیبی دیگری نخواهید داشت.

  60,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • چای اولانگ یا چای اولونگ، چای سبز چینی اصل OOLONG TEA به نوعی از چای گفته می‌شود که در اثر اکسیداسیون ناقص برگه‌های چای تولید می‌شود. این چای معمولاً در کشور چین تولید می‌شود.

  39,000 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • چای قلمی به نوعی بهترین چای دربین انواع چای سیاه است. این چای قلمی، خالص و درجه یک محصول مزارع سرسبز سریلانکا با رنگ روشن و شفاف و طعمی سبک و دلنشین، دستچینی است از مرغوب ترین برگهای چای از کوهبایه‌های سریلانکا که دارای ظاهری یکدست و هماهنگ با ماندگاری بالا است. این چای دارای برگ های نازک و بلند و کشیده به رنگ مشکی است.

  49,000 تومان
  بیشتر
 • چای C.T.C که به چای کله مورچه مشهور شده، روشی در تهیه چای سیاه است، در این روش برگ‌های چای توسط تعدادی غلطک‌ استوانه‌ای با چندین دندانه‌ی تیز خرد و تکه تکه می‌شوند. چای CTC یا چای mamri یا چای کله مورچه از ترکیبات اصلی چای ماسالا است. این نوع چای در هندوستان، انگلستان و ایرلند دارای بیشترین تقاضا و مصرف است. چای کله مورچه محصول کنیا است که رنگ قرمز غلیظ...

  42,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • چای سیاه احمد ارل گری یکی از مجموعه چای‌های سیاه است که طرفداران زیادی دارد. چای ارل گری با افزودن اسانس برگاموت یا همان ترنج تولید می‌شود.

  65,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  چای مجلسی بهترین نوع دستچین شده چای جهان است که می توان به عنوان یک نمونه کاملا عالی در میهمانی و جشن ها از آن استفاده کرد. چای جهان مجلسی تهیه شده از بهترین باغات آسام هندوستان است، بیش از نیمی از چای تولیدشده هندی در منطقه آسام هند به عمل می‌آید. این نوع چای ممتاز با کیفیت عالی طعمی قوی دارد و رنگ آن قرمز روشن‌ و شفاف است و با فرمول ویژه دارجلینگ و آسام...

  60,000 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • چاى باروتی صد در صد خالص اصل هندوستان که به نام چاى کلکته نیز شناخته می‌شود. چای کلکته از بهترین و ارزشمند ترين نوع چای در دنياست و از خصوصیات آن عطر و طعم عالی، رنگ متوسط و دير دم بودن آن (حدود ۲۰ دقيقه) می‌باشد. كلكته، شهر عود و چای و ادويه است و این محصول یکی از بهترین و مرغوبترین چای از مزارع کلکته هندوستان می‌باشد. چای باروتی فرانکو در بسته‌بندی...

  48,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • چای جهان طلایی کاملا متفاوت با چای‌های دیگر است. از بهترین باغات چای اصلاح شده کلنل آسام تهیه شده و از نظر رنگ، طعم و عطر بی نظیر است. اما متاسفانه این چای مدتی است که در بازار موجود نیست برای همین به شما پیشنهاد می‌کنیم چای سیاه اعلا ترکیبی نارمشک را امتحان کنید.

  در بازار موجود نیست
  بیشتر
 • چای ارل گری توینینگز برای اولین بار به عنوان یک چای اعلاء و خوش عطر جهت مصرف خانواده اشرافی تولید شد و بعد از مدتی به صورت عمومی در بازار عرضه شد. این چای ترکیبی است از بهترین انواع چای که با عصاره برگاموت معطر شده است.

  تماس بگیرید
  بیشتر
 • چای شکسته ممتاز ترازو نشان مخلوطی از چای باغات سیلان و هندوستان دارای سه ویژگی عطر و طعم و رنگ مطلوب می باشد. اما متاسفانه این چای مدتی است که در بازار موجود نیست برای همین به شما پیشنهاد می‌کنیم چای سیاه اعلا ترکیبی نارمشک را امتحان کنید.

  در بازار موجود نیست
  بیشتر
 • شهرزاد، چاى صد در صد خالص آسام هندوستان را که به نام چاى کلکته نیز شناخته می‌شود، در بسته‌های قرمز رنگ ارائه می‌کند. این چاى عطر و طعمى قوى و گیرا دارد؛ فاقد هر گونه افزودنى شیمیایى و از مزارع نمونه در ایام طلایى برداشت چاى، توسط کارشناسان چاى شهرزاد تهیه می‌شود. براى نوشیدن گوهر این چاى، حداقل به 12 دقیقه زمان براى دم کشیدن نیاز است.

  توقف موقت فروش
  بیشتر