لیست محصولات این تولید کننده نیک منش

نیک منش به عنوان اولین واحد تولید روغن کرمانشاهی یا همان روغن حیوانی که یکی از سالم ترین روغن خوراکی  موجود در بازار است در ایران شناخته می‌شود. همچنین زعفران نیک منش یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین زعفران‌های ایران است که در بسته‌بندی‌های زعفران سرگل یک مثقالی و زعفران سرگل نیم مثقالی به بازار عرضه می‌شود.

بهترین روغن حیوانی کدام است

روغن حیوانی ضامن قلب سالم و عمر طولانی است. روغن های حیوانی بنزین سلولهای قلبی هستند هر کسی که می‌خواهد قلب سالم و عمر طولانی داشته باشد باید روغن حیوانی را در سبد غذایی خود بگنجاند. روغن حیوانی را اصطلاحاً روغن کرمانشاهی می‌گویند و مارک نیک منش یکی از بهترین روغن های حیوانی کرمانشاهی است.

خرید روغن کرمانشاهی نیک منش

روغن حیوانی کرمانشاهی نیک منش در سه نوع مختلف تولید و به بازار کشور عرضه می‌شود. روغن حیوانی گوسفندی اصل که با بسته بندی سبز در بازار موجود است. روغن حیوانی گاوی اعلا که با بسته بندی آبی در بازار قایل تهیه است و روغن حیوانی کرمانشاهی مخلوط گاوی و گوسفندی که بسته‌بندی زرد رنگ دارد. برای خرید روغن نیک منش به فروشگاه اینترنتی نارمشک سربزنید.

خرید زعفران درجه یک

زعفران درجه یک نیک منش در بسته بندی نیم مثقالی و یک مثقالی تهیه شده از رشته‌های بریده ممتاز و سرگل را از این بخش انتخاب کرده و خرید کنید. زعفران درجه یک نیک منش در بسته‌بندی شیک و قابل هدیه دادن برای استفاده در منزل نیز بسیار مناسب است.

فعالیت این شرکت در سال ۱۳۲۴ شمسی با نام تجاری نیک منش® به صورت خانوادگی در زمینه تولید و بسته بندی روغن حیوانی کرمانشاهی آغاز شد. با توجه به تاریخچه مصرفی روغن کرمانشاهی در ایران، شرکت نیک منش به عنوان اولین واحد تولید و بسته بندی بهداشتی انواع روغن حیوانی در ایران شناخته می‌شود. کیفیت بی‌همتای محصولات غذایی نیک منش در طی ۷۰ سال گذشته مدیون استاندارهای سخت‌گیرانه نیک منش در انتخاب مواد اولیه سالم و ارگانیک بوده است. برای سفارش و خرید آنلاین یا اینترنتی روغن و زعفران نیک منش با یهترین قیمت به فروشگاه اینترنتی نارمشک سر بزنید.

بیشتر
 • روغن حیوانی کرمانشاهی ممتاز نیک منش که در بسته‌ بندی زرد رنگ عرضه می‌شود، ترکیبی است از شیر خالص گاو و گوسفند و سرشار از اسیدهای چرب ضروری برای بدن، عطر و طعم طبیعی، این روغن گاوی گوسفندی فاقد اسیدهای ترانس در بسته بندی کاملا بهداشتی و دارای گواهینامه استاندارد ملی ایران، گواهینامه ایزو ۲۲۰۰ و گواهینامه HACCP از سازمان جهانی غذا است و دارای طبع گرمی است.

  54,150 تومان 57,000 تومان 5% موجود
  بیشتر
  موجود
 • روغن حیوانی گاوی-گوسفندی نیک منش نوع ممتاز که با بسته‌ بندی زرد عرضه می‌شود، ترکیبی است از شیر خالص گاو و گوسفند که سرشار از اسیدهای چرب ضروری بدن، دارای عطر و طعم ملایم، ماندگاری طولانی، خاصیت آنتی اکسیدانی طبیعی و بسته بندی بهداشتی است. این روغن یکی از بهترین روغن‌های حیوانی کرمانشاهی خوراکی است که برای طبخ انواع غذای اصیل ایرانی مناسب است.

  94,500 تومان 105,000 تومان 10% موجود
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  روغن حیوانی کرمانشاهی اطمینان نیک منش که با بسته‌بندی آبی عرضه می‌شود، از شیر خالص گاو تهیه شده، به طور کل می‌توان گفت که روغن حیوانی از دیگر روغن‌های موجود در بازار مانند روغن‌های اشباع شده جامد و یا سرخ کردنی سالم‌تر است و از بهترین روغن‌‌ها برای مصارف خوراکی با منشا حیوانی است که در منابع طب سنتی نیز به استفاده از آن‌ تاکید شده است.

  41,000 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • روغن کرمانشاهی نیک منش نوع اطمینان که با بسته‌بندی آبی عرضه می‌شود، یکی از انواع روغن‌های خوراکی حیوانی است که از شیر خالص گاو تهیه می‌شود. این روغن زرد گاوی با طعم و عطر عالی، سرشار از اسیدهای چرب ضروری برای بدن است. می‌توان روغن زرد گاوی نیک منش را مانند تمام روغن های خوراکی، برای پخت و پز غذا استفاده نمود یا آن را مانند کره هنگام پذیرایی از مهمان روی...

  85,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • روغن حیوانی کرمانشاهی مخصوص نیک منش که با بسته‌ بندی سبز عرضه می‌شود، روغن اصل گوسفندی است و از شیر خالص گوسفند تهیه شده، شهرت روغن کرمانشاهی باعث تولیدات ناخالص و غیربهداشتی بسیاری شده اما بسته‌بندی محصولات نیک منش کاملاً مکانیزه بوده و تمامی استانداردهای بهداشتی در فرآیند تولید آن‌ها در نظر گرفته شده و تمامی محصولات دارای گواهینامه استاندارد، ایزو ۲۲۰۰...

  60,800 تومان 64,000 تومان 5% موجود
  بیشتر
  موجود
 • روغن کرمانشاهی گوسفندی نیک منش نوع مخصوص که با بسته‌ بندی سبز عرضه می‌شود، روغن اصل گوسفندی است و سرشار از اسیدهای چرب ضروری، دارای عطر و طعم عالی، ماندگاری طولانی، خاصیت آنتی اکسیدانی طبیعی و بسته بندی بهداشتی است. روغن کرمانشاهی گوسفندی نیک منش یکی از بهترین انتخاب‌ها برای پخت و پز روزانه خصوصا برای دم کردن برنج ایرانی است.

  107,550 تومان 119,500 تومان 10% موجود
  بیشتر
  موجود
 • نشاط و تقویت حواس و اصلاح عفونت و حفظ خلط بلغم از تغییر و فساد از خواص زعفران است. زعفران تقویت کننده جوهر روح حیوانی و باعث تقویت کبد و روده و افزایش قدرت هضم می‌شود. زعفران نیم مثقالی نیک منش یکی از بهترین برندهای معروف تولید زعفران درجه یک با درجه کیفی سرگل در بسته بندی پاکتی با وزن ۲.۳ گرم با تضمین بهترین کیفیت به شما عزیزان عرضه می‌شود.

  31,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  زعفران سرگل ممتاز یک مثقالی محصول شرکت نیک منش یکی از بهترین برند‌های زعفران ایرانی، در حال حاضر زعفران نیک منش در آشپزخانه های ایرانیان در سرتاسر جهان به عنوان رنگ دهنده و طعم دهنده‌ای بی نظیر استفاده می‌شود. کیفیت مرغوب، بسته‌بندی مناسب و رضایت مشتریان از دیرباز دلیل علاقه‌مندی خلل‌ناپذیر طرفداران محصولات این شرکت بوده و هست.

  60,520 تومان 68,000 تومان 11% ناموجود
  بیشتر
  ناموجود