لیست محصولات این تولید کننده نیک منش

روغن حیوانی کرمانشاهی نیک منش به عنوان اولین واحد تولید روغن کرمانشاهی یا همان روغن حیوانی که یکی از سالم ترین روغن های خوراکی  موجود در بازار ایران است شناخته می‌شود. همچنین زعفران نیک منش یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین زعفران‌های ایران است که در بسته‌بندی‌های زعفران سرگل یک مثقالی و زعفران سرگل نیم مثقالی به بازار عرضه می‌شود.

فعالیت این شرکت در سال ۱۳۲۴ شمسی با نام تجاری نیک منش® به صورت خانوادگی در زمینه تولید و بسته بندی روغن حیوانی کرمانشاهی آغاز شد. با توجه به تاریخچه مصرفی روغن کرمانشاهی در ایران، شرکت نیک منش به عنوان اولین واحد تولید و بسته بندی بهداشتی انواع روغن حیوانی در ایران شناخته می‌شود.

کیفیت بی‌همتای محصولات غذایی نیک منش در طی ۷۰ سال گذشته مدیون استاندارهای سخت‌گیرانه نیک منش در انتخاب مواد اولیه سالم و ارگانیک بوده است. برای سفارش و خرید آنلاین یا اینترنتی روغن و زعفران نیک منش با یهترین قیمت به فروشگاه اینترنتی نارمشک سر بزنید.

خرید روغن حیوانی نیک منش

روغن حیوانی ضامن قلب سالم و عمر طولانی است. روغن های حیوانی بنزین سلولهای قلبی هستند هر کسی که می‌خواهد قلب سالم و عمر طولانی داشته باشد باید روغن حیوانی را در سبد غذایی خود بگنجاند. روغن حیوانی را اصطلاحاً روغن کرمانشاهی می‌گویند و مارک نیک منش یکی از بهترین روغن های حیوانی کرمانشاهی است.

روغن حیوانی کرمانشاهی نیک منش در سه نوع مختلف تولید و به بازار کشور عرضه می‌شود. روغن حیوانی گوسفندی اصل که با بسته بندی سبز در بازار موجود است. روغن حیوانی گاوی اعلا که با بسته بندی آبی در بازار قایل تهیه است و روغن حیوانی کرمانشاهی مخلوط گاوی و گوسفندی که بسته‌بندی زرد رنگ دارد. برای خرید روغن نیک منش به فروشگاه اینترنتی نارمشک سربزنید.

 • روغن کرمانشاهی نیک منش سبز که گوسفندی است.
 • روغن کرمانشاهی نیک منش زرد که گاوی و گوسفندی است.
 • روغن کرمانشاهی نیک منش آبی که گاوی است.

زعفران نیک منش

زعفران درجه یک نیک منش در بسته بندی نیم مثقالی و یک مثقالی تهیه شده از رشته‌های بریده ممتاز و سرگل را از این بخش انتخاب کرده و خرید کنید. زعفران درجه یک نیک منش در بسته‌بندی شیک و قابل هدیه دادن برای استفاده در منزل نیز بسیار مناسب است.

در گذشته بین متخصصان تغذیه و علوم غذایی در خصوص جایگزین کردن کره با انواع روغن حیوانی اختلاف نظر وجود داشت. اما در سال‌های اخیر تحقیقات متعددی ثابت کرده، روغن‌های طبیعی حیوانی مزایای غیر قابل انکاری دارند که در دیگر انواع چربی‌ها موجود نیست.


روغن حیوانی برخلاف تصور رایج دارای خواص بیشماری است و دارای عطر و طعم بی نظیری است که خوشمزه ترین غذای های ایرانی را با این روغن طبخ می‌کنند. برای خرید حضوری یا خرید اینترنتی روغن کرمانشاهی و روغن حیوانی باستانی با بهترین قیمت به فروشگاه اینترنتی نارمُشک بیاید.

بیشتر
 • روغن کرمانشاهی مخصوص نیک منش که با بسته‌ بندی سبز عرضه می‌شود، روغن اصل گوسفندی است که سرشار از اسیدهای چرب ضروری، دارای عطر و طعم عالی، خاصیت آنتی اکسیدانی، گواهینامه HACCP از سازمان جهانی غذا و بسته بندی بهداشتی است. روغن حیوانی کرمانشاهی نیک منش سبز از بهترین برندهای روغن حیوانی و یکی از بهترین انتخاب‌ها برای پخت و پز روزانه خصوصا برای دم کردن برنج...

  611,600 تومان 695,000 تومان 12% تاریخ تولید و قیمت جدید
  بیشتر
  تاریخ تولید و قیمت جدید
 • روغن حیوانی کرمانشاهی ممتاز نیک منش که با بسته‌ بندی زرد عرضه می‌شود، ترکیبی است از شیر خالص گاو و گوسفند، شرکت نیک منش با انتخاب شیر دام‌هایی که تغذیه سالم و طبیعی داشته‌اند، محصولی با کیفیت را برای شما فراهم کرده. روغن کرمانشاهی ممتاز نیک منش فاقد هرگونه مواد شیمیایی و نگاهدارنده بوده و در دسته محصولات ارگانیک قرار دارد و فاقد اسیدهای ترانس می‌باشد.

  522,750 تومان 615,000 تومان 15% تاریخ تولید و قیمت جدید
  بیشتر
  تاریخ تولید و قیمت جدید
 • خرید محصول

  روغن حیوانی کرمانشاهی ممتاز نیک منش که در بسته‌ بندی زرد رنگ عرضه می‌شود، ترکیبی است از شیر خالص گاو و گوسفند و سرشار از اسیدهای چرب ضروری برای بدن، عطر و طعم طبیعی، این روغن گاوی گوسفندی فاقد اسیدهای ترانس در بسته بندی کاملا بهداشتی و دارای گواهینامه استاندارد ملی ایران، گواهینامه ایزو ۲۲۰۰ و گواهینامه HACCP از سازمان جهانی غذا است و دارای طبع گرمی است.

  90,300 تومان 105,000 تومان 14% ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  روغن حیوانی کرمانشاهی گاوی نیک منش نوع اطمینان که با بسته‌بندی آبی عرضه می‌شود، از شیر خالص گاو تهیه شده، به طور کل می‌توان گفت که روغن حیوانی کرمانشاهی گاوی از دیگر روغن‌های موجود در بازار مانند روغن‌های اشباع شده جامد و یا سرخ کردنی سالم‌تر است و از بهترین روغن‌‌ها برای مصارف خوراکی با منشا حیوانی است که در منابع طب سنتی نیز به استفاده از آن‌ تاکید شده...

  47,000 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  روغن کرمانشاهی نیک منش نوع اطمینان که با بسته‌بندی آبی عرضه می‌شود، یکی از انواع روغن‌های خوراکی حیوانی است که از شیر خالص گاو تهیه می‌شود. این روغن زرد گاوی با طعم و عطر عالی، سرشار از اسیدهای چرب ضروری برای بدن است. می‌توان روغن زرد گاوی نیک منش را مانند تمام روغن های خوراکی، برای پخت و پز غذا استفاده نمود یا آن را مانند کره هنگام پذیرایی از مهمان روی...

  144,500 تومان 170,000 تومان 15% ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  روغن کرمانشاهی گوسفندی نیک منش که با بسته‌ بندی سبز عرضه می‌شود، روغن اصل گوسفندی است و از شیر خالص گوسفند تهیه شده، شهرت روغن کرمانشاهی باعث تولیدات ناخالص و غیربهداشتی بسیاری شده اما بسته‌بندی روغن گوسفندی نیک منش کاملاً مکانیزه بوده و تمامی استانداردهای بهداشتی در فرآیند تولید آن‌ در نظر گرفته شده و دارای گواهینامه استاندارد ایزو ۲۲۰۰ و HACCP از سازمان...

  102,000 تومان 120,000 تومان 15% ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  نشاط و تقویت حواس و اصلاح عفونت و حفظ خلط بلغم از فساد از خواص زعفران است. زعفران تقویت کننده قلب، کبد و روده و باعث افزایش قدرت هضم می‌شود. زعفران نیم مثقالی نیک منش یکی از بهترین برندهای معروف تولید زعفران درجه یک با درجه کیفی سرگل در بسته بندی پاکتی با وزن ۲.۳ گرم با تضمین بهترین رنگ و کیفیت به شما عزیزان عرضه می‌شود.

  38,000 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  زعفران یک مثقالی سرگل ممتاز محصول شرکت نیک منش یکی از بهترین برند‌های زعفران ایرانی است. زعفران نیک منش در آشپزخانه های ایرانیان در سرتاسر جهان به عنوان رنگ دهنده و طعم دهنده‌ای بی نظیر استفاده می‌شود. کیفیت مرغوب، بسته‌بندی مناسب و رضایت مشتریان از دیرباز دلیل علاقه‌مندی طرفداران محصولات نیک منش بوده و هست. زعفران یک مثقالی نیک منش از بهترین زعفران‌های...

  218,500 تومان 230,000 تومان 5% ناموجود
  بیشتر
  ناموجود