قند یا کَند ماده‌ای جامد، سفید و شیرین که از چغندر قند یا نیشکر تهیه می‌شود و به عسل نیشکر معروف است که به آسانی در آب حل می‎شود و معمولاً به‌شکل مربع‌های سفیدی می‌ماند که از جنس شکر می‌باشند. در زبان سانسکریت کهندا به معنی مطلق قطعه یا پاره مخصوصاً پاره قند یا تکه قند است، همین کلمه وارد زبان‌های اروپایی شده است و به چیزی گفته شود که ما در فارس...

قند یا کَند ماده‌ای جامد، سفید و شیرین که از چغندر قند یا نیشکر تهیه می‌شود و به عسل نیشکر معروف است که به آسانی در آب حل می‎شود و معمولاً به‌شکل مربع‌های سفیدی می‌ماند که از جنس شکر می‌باشند. در زبان سانسکریت کهندا به معنی مطلق قطعه یا پاره مخصوصاً پاره قند یا تکه قند است، همین کلمه وارد زبان‌های اروپایی شده است و به چیزی گفته شود که ما در فارسی کنونی نبات می‌گوییم، قند عبارت است از شکر به قالب ریخته و سخت و کلوخ شده، این فرآورده بیش‌تر برای شیرین‌کردن نوشیدنی‌های تلخ مثل چای یا قهوه کاربرد دارد.

خرید اینترنتی قند

قند یزد یکی از بهترین قند های ایرانی تولید شده در استان یزد است و از محصولات پر آوازه است که از قدیم به عنوان یک سوغات به سراسر ایران فرستاده می شده، کیفیت بالا، طعم و رنگ مطبوع از مهمترین ویژگیهای قند یزد است.

خرید قند ۵ کیلویی

شما می‌توانید برای خرید قند شکسته ۱۰ کیلویی یا قند شکسته ۵ کیلویی یزد یا قند ۲ کیلویی یا خرید اینترنتی کله قند اعلا به فروشگاه اینترنتی نارمشک سر بزنید. نبات اسم پارسی قند است که آن را فانیذ گویند، نبات نوعی قند مصفا است که بعضی اهل هند آن را مصری گوید، به عبارت دیگر نبات نوعی شیرینی بلورین است که از شیره شکر درست می‌کنند و دارای خاصیت های دارویی و درمانی فراوانی در طب سنتی ایرانی است.

خرید اینترنتی نبات یزد

امروزه نبات را به صورت آبنبات در می آورند که طرفداران خاص خودش را دارد. نبات دارای انواع مختلفی مانند نبات سفید، نبات زعفرانی، نبات کاسه، نبات لقمه، نبات شاخه، نبات چوبی و... است. که به صورت عمده یا فله و یا در بسته‌بندی‌های ۲ کیلویی، ۵ کیلویی و... تولید و عرضه می‌شود. از معروفترین و بهترین قند و نبات ایران می‌توان به قند و نبات سنتی یزد اشاره کرد، برای خرید بهترین نبات یزد یا بهترین قند یزد با قیمت مناسب به فروشگاه اینترنتی نارمشک مراجعه کنید.

بیشتر

قند و نبات 

 • خرید محصول

  قند فرآورده‌ای است صنعتی که از چغندر قند به دست می‌آید و برای شیرین‌ کردن نوشیدنی‌های تلخ مثل چای یا قهوه کاربرد دارد. این قند ۵ کیلویی خرد شده محصول شرکت باستان یزد است و در بسته بندی کاملا بهداشتی، با رنگی سفید و شفاف به شما عرضه می‌شود. اگر می‌خواهید لذت نوشیدن چای را بهتر تجربه کنید، باید آن را در استکان‌ کمر باریک و قند مرغوب یزد بنوشید.

  52,000 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  قند شکسته باستان یزد یکی از بهترین قند های یزدی است که از شکر ممتاز حاوی کریستال‌های درخشان تهیه شده و شیرین کننده ذایقه و شادی بخش لحظات زندگی شما است. این قند شکسته ۲ کیلویی یکی از بهترین مارک های قند و نبات سنتی یزد است. قند یزدی از محصولات معروف استان یرد است و از قدیم به عنوان سوغات به سراسر ایران فرستاده می شده، کیفیت بالا، طعم و رنگ مطبوع از...

  22,500 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  نبات نوعی قند است که از نیشکر به دست می‌آید. در اصل نبات، نسل قدیم آبنبات‌های امروزی است و یکی از پرمصرف‌ترین انواع نبات، نبات چوبی و نبات شاخه و نبات پرده است. نبات پرده از نظر کیفیت با دیگر نبات های شاخه و چوبی تفاوتی ندارد و نباتی است که روی پاتیل ها تشکیل شده و تنها تفاوتش با نبات های دیگر ترد و نازک بودن آن است. پرده نبات بسیار مقوی، نشاط آور، ضد نفخ...

  44,000 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  قند کله باستان یزد، درخشان و دارای شیرینی طبیعی، شیرین کننده ذایقه و شادی بخش لحظات زندگی شما است. کله قند، قند یا شکر متراکم است که به شکل مخروط کامل تولید شده‌ است. کله قند پس از شکسته شدن تبدیل به قند خرد شده یا حبه می‌شود که با چای یا قهوه تلخ مصرف می‌شود. این نوع قند در بسته بندی ۵ کیلویی به شما عرضه می‌شود.

  48,000 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  کاسه نبات اعلا باستان یزد، خوش طعم و شیرین و سنتی و کاملا بهداشتی. نبات در مقایسه با انواع آبنبات خاصیت ملین و ضد نفخ بالایی دارد و طبق تحقیقاتی که تا به حال انجام شده مقوی، نشاط آور، ضد نفخ و ملین است، همچنین نبات در تسکین درد معده و دلپیچه بسیار نافع است. بهترین مشخصه برای انتخاب نبات اصل و اعلا، شفافیت بلورهای آن است.

  35,000 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  قند شکسته باخ، شکسته شده با دستگاه در بسته بندی کاملا بهداشتی،سفید رنگ، شفاف، شیرین کننده ذایقه و شادی بخش لحظات زندگی شما، قند باخ دارای کیفیت شناخته شده و قندی بسیار محبوب است. پایداری بالای این قند در برابر انحلال پذیری دلیل اصلی کیفیت بالای آن به شمار می‌آید. با خرید قند شکسته ۵ کیلویی باخ دیگر دغدغه شکستن قند را ندارید.

  46,000 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  از گذشته در فرهنگ غذایی ایران هنگام مصرف چای یا نوشیدن قهوه قند شیرین کننده‌ای محبوب به شمار می‌رفته است. طعم شیرین و دلچسب، بافت یا دانه‌بندی، رنگ شفاف و روشن از جمله مولفه‌های مهم قند با کیفیت و اعلا است. محصولی که مشاهده می‌کنید قند شکسته ۱۰کیلویی نایلونی است که برای ادارات و شرکت‌ها و خانواده‌های پرجمعیت بسیار مقرون به‌صرفه است در تولید این قند  از...

  80,000 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  لقمه نبات سنتی اعلا و بسته بندی شده باستان یزد یکی از بهترین نبات های ایران، خوش طعم و شیرین و کاملا بهداشتی که برای سوغات و هدیه به دوستان و عزیزان بسیار مناسب است. در کشور ما از دوران کهن نبات نشان شادمانی و نشاط بوده و جزء جدا نشدنی مهریه و سفره‌ی عقد در پیوند ازدواج بوده و هست. خواص نبات یزدی بیشمار است اما خاصیت ملین و ضد نفخ بودن آن بیش از دیگر...

  45,000 تومان ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • شاخه نبات زعفرانی ماهتیسا اصفهان، خوش طعم و شیرین و کاملا بهداشتی. نبات نسبت به قند طبع گرمتری دارد و در تقویت دستگاه گوارش خصوصا معده و روده افراد سرد مراج تاثیر فراوانی دارد. از نبات برای بهبود درد دل، دل پیچه و برخی از انواع اسهال استفاده می شود. نبات به هضم بهتر و زودتر غذا در معده کمک کرده و از رفلاکس یا ترش کردن پیش گیری می‌کند.

  92,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود