لیست محصولات این تولید کننده عطاری آنلاین حاج ولی الله

تاريخچه طب گياهی و وجود عطاری‌ ها به اندازه قدمت بشر است يعنی با پيدايش اولين بيماری‌ها انسان به طور غريزی شروع به درمان با آنها کرد و اين درمان را با گياهان دارویی فراوان و متفاوتی که در اطرافش بودند آغاز کرد. انسان با گذشت زمان به تدريج با قدرت معجره آسای گياهان دارویی در درمان بيماری‌ها آشنا شد.

عطاری قدیمی در تهران

عطاری یکی از قدیمی ترین مشاغلی است که از گذشته‌های دور وجود داشته و مردم برای دارو و درمان خود تنها از نسخه عطاری ها بهره می‌بردند. هر چند که رونق عطاری و داروهای گیاهی در طی زمان فراز و فرود هایی داشته است و شاید در یک مقطع زمانی اقبال مردم به عطاری ها و مصرف داروهای گیاهی بسیار اندک بود اما امروزه با پی بردن مردم به خواص تاثیر پذیر گیاهان دارویی بیشتر راغب مصرف آن هستند و دوباره دکان های عطاری رونق گرفته است.

خرید از عطاری آنلاین

عطاری حاج ولی الله که در دل بازار تهران و در خیابان مولوی، کوی امین السلطان واقع شده، سال‌ها است مشغول ارائه خدمات و فروش گیاهان داروی، انواع ادویه، عرقیات گیاهی و... می‌باشد. و شما از این پس می‌توانید برای خرید انواع گیاهان دارویی، خرید انواع ادویه جات، خرید عرقیات گیاهی و ... به صفحه عطاری آنلاین حاج ولی الله در فروشگاه اینترنتی نارمشک مراجعه کنید.

عطاری آنلاین حاج ولی الله


شما می‌توانید برای خرید از عطاری اینترنتی، خرید اینترنتی محصولات عطاری یا خرید از عطاری آنلاین حاج ولی الله و تهیه و سفارش فرآورده‌های طب سنتی به صفحه این عطاری در فروشگاه اینترنتی نارمشک سربزنید و از هر جای ایران سفارش خود را ثبت کنید و هرکجای کشور هستید به راحتی دریافت کنید.

بیشتر
 • بهار نارنج لطیف کننده و از بین برنده فضولات سر و سینه و در سردردهای ناشی از سردی و دیگر بیماری‌های سرد و نزله‌ها بسیار تاثیرگذار است. گل بهار نارنج خشک در از بین بردن طپش قلب و تخلیه چرک‌های ایجاد کننده سینوزیت نفع بسیاری دارد. همچنین بوییدن گل بهارنارنج جهت رفع امراض سرد و تشنج حاصل در عضلات سر و گردن نافع و مداومت در مصرف آن مقوى معده، قوای جنسی و قطع...

  13,800 تومان برای خرید عمده تماس بگیرید
  بیشتر
  برای خرید عمده تماس بگیرید
 • زرشک پفکی قائنات از مرغوب ترین انواع زرشک است. زرشک پفکی تازه باید رنگ روشنی داشته باشد چراکه اصلی‌ترین روش شناخت زرشک اعلا همین رنگ سرخ روشن است. اضافه کردن زرشک به غذا علاوه بر خشمزه‌تر کردن آن، لذت غذا خوردن را دوچندان می‌کند. همچنین زرشک درجه یک دارای خواص بی نظیری مانند رفع تشنگی، برطرف کننده حرارت اضافی قلب، کبد و معده و تقویت کننده آن‌ها است.

  76,000 تومان 80,000 تومان 5% برای خرید عمده تماس بگیرید
  بیشتر
  برای خرید عمده تماس بگیرید
 • عناب بیرجند خونساز، صاف کننده خون، مسکن تشنگی، ملین سینه و احشا، رفع کننده گرفتگی دستگاه تنفس و صدا، صاف کننده خون و سازندۀ خون است، همچنین عناب دردهای کبد و کلیه و مثانه و مجاری آنها را التیام می بخشد. چای یا دمنوش عناب دارای ماده ضدسرطانی است و باعث ترمیم بافت‌های آسیب دیده و تقویت عضلات می‌شود. عناب اصلاح کننده فساد مزاج کبد است، لذا عناب برای کبد چرب...

  13,500 تومان برای خرید عمده تماس بگیرید
  بیشتر
  برای خرید عمده تماس بگیرید
 • گل محمدی یا گلسرخ مقوی قلب و شادی بخش است و همچنین لطیف کننده و پاک کننده و مسهل و مسکن صفرا و بلغم رقیق است. غنچه گل سرخ خشک کرده با نیروی قبض شدید و سوزندگی و تلخی همراه است و مزه تلخ و شیرینی دارد. خواص غنچه گل سرخ عبارت است از رفع خونریزی لثه و خونریزی های بدن و اسهال‌های مزمن و دفع رطوبت‌های زاید بدن، دیگر خواص گل سرخ خاصیت ارام‌ بخشی و تسکین اعصاب و...

  17,250 تومان برای خرید عمده تماس بگیرید
  بیشتر
  برای خرید عمده تماس بگیرید
 • نعناع برای بهبود قولنج و دردهای روده و معده و هضم غذا بی مثال است. از نعناع خشک برای خوش طعم و عطر کردن ماست و دوغ و از سرخ‌ شده آن در روغن که به نام نعنا داغ موسوم است برای معطر کردن برخی آش‌ها استفاده می‌شود. نعناع را می‌ توان به صورت تازه، خشک، اسانس، دم کرده، پودر و عرق مورد استفاده قرار داد. محصولی که مشاهده می‎کنید دارای کیفیتی عالی و تمیز و بدون...

  13,500 تومان برای خرید عمده تماس بگیرید
  بیشتر
  برای خرید عمده تماس بگیرید
 • پودر سنجد برای بهبود پوکی استخوان بی‌نظیر است، پودر هسته سنجد، غضروف‌ساز بوده و برای ترمیم مفاصل و کمردرد می‌توان آن را با شیر میل کرد. مقوی و شادی بخش و معالج سردرد های حاصل از معده است. مقوی و پاکسازی کننده معده است و استفراغ های صفراوی را تسکین داده و اسهال را بند می آورد. پودر سنجد برای اطفال بسیار مناسب است زیرا اعتدال بخش مزاج ایشان خواهد بود.

  13,500 تومان برای خرید عمده تماس بگیرید
  بیشتر
  برای خرید عمده تماس بگیرید
 • از منظر مکتب طب سنتی ایرانی طبع کنجد گرم و تر است. خاصیت بازکنندگی مجاری از خواص کنجد است، کنجد چاق کننده و نرم کننده خشونت حلق و صدا و مصلح اخلاط سوخته و مواد سوداوی و ملين روده‌ها و مقعد و تحلیل برنده ورم‌ها است. این کنجد سفید از مرغوب ترین دانه‌های کنجد موجود در بازار است و شما با اطمینان از قیمت مناسب می‌توانید این محصول را اینترنتی خرید کنید.

  14,700 تومان برای خرید عمده تماس بگیرید
  بیشتر
  برای خرید عمده تماس بگیرید
 • گیاه ختمی ملین مزاج و محلل و منضج اخلاط است و جهت رفع شقاق و تقشر(پوسته پوسته شدن) پوست کف دست و پا فایده دارد و التهاب و بادکردگی پلک را از بین می‌برد. جویدن برگ ختمی جهت تسكين عطش یا تشنگی بسیار تاثیرگذار است، شستن سر با جوشانده‌ی برگ خطمی براى نرم کردن موى سر بسیار مفید فایده است.

  به زودی
  بیشتر
 • گل گاوزبان به عنوان شادی بخش، مقوی حرارت غریزی و تقویت کننده ارواح بدنی و اعضا رئیسه بدن و اعصاب منظور شده، همچنین ملین طبع و مسهل صفرا و دفع کننده اخلاط سوخته می‌باشد. دیگر خواص گل گاوزبان آن است که عرق آورنده، تسکین دهنده و تصفیه کننده خون است و در رفع زکام و سرفه و نزله و خنازیر مفید است. گل گاوزبان به تنهایی یا در ترکیب با سایر داروها، سرسام و...

  30,500 تومان برای خرید عمده تماس بگیرید
  بیشتر
  برای خرید عمده تماس بگیرید