لیست محصولات این تولید کننده باستانی

باستانی به عنوان یکی از بهترین مارک های روغن کرمانشاهی یا همان روغن حیوانی در کشور شناخته می‌شود. برای کسانی که به دنبال روغن حیوانی اصل و بهداشتی هستند محصولات کارخانه تولید روغن حیوانی باستانی را پیشنهاد می‌کنیم زیرا تولید کننده شاخص روغن های حیوانی اصیل کرمانشاهی است. محصولات باستانی در سه نوع متفاوت روغن حیوانی اعلا، روغن کرمانشاهی مخصوص و روغن کرمانشاهی ممتاز به بازار عرضه می‌شود.

روغن حیوانی چیست؟ این نوع روغن خوراکی در زبان انگلیسی Ghee نام دارد، یکی از بهترین و سالم ترین انواع روغن خوراکی و نوعی روغن مخصوص آشپزی برای غذاهای ایرانی است، چرا که دارای نقطه دود بالایی است(هرچه نقطه دود روغن بالاتر باشد برای پخت و پز مناسب‌تر است). بیشتر روغن‌های پخت و پز با نقطه دود بالا مانند روغن کانولا، روغن بادام زمینی، روغن ذرت و روغن سویا معمولا از لحاظ ژنتیکی اصلاح شده‌اند و اغلب به طور جزئی هیدروژنه می‌شوند تا ثبات آنها افزایش یابد، بنابراین برای پخت و پز توصیه نمی‌شوند. اما نقطه دود روغن حیوانی 270 درجه سانتیگراد است که بسیار بالاتر از نقطه دود کره یا کره محلی است. این بدان معنی است که شما بدون نگرانی می‌توانید با استفاده از روغن کرمانشاهی برای پخت و پز، سرخ کردن و کباب کردن بدون نگرانی از بین بردن مواد مغذی مهم مجود در آن تمام مزایای این روغن فوق العاده را داشته باشید. روغن حیوانی برخلاف تصور رایج دارای خواص بیشماری است و دارای عطر و طعم بی نظیری است که خوشمزه ترین غذای های ایرانی را با این روغن طبخ می‌کنند. برای خرید حضوری یا خرید اینترنتی روغن کرمانشاهی و روغن حیوانی باستانی با بهترین قیمت به فروشگاه اینترنتی نارمُشک بیاید.

بیشتر
 • روغن حیوانی اعلا باستانی تهیه شده از شیر خالص گاو در بسته‌بندی قرمز با طعم و عطر مطلوب ایده آل برای آشپزی و پخت غذا است. لذت از طعم کره حیوانی بدون نگرانی از آلرژی‌های رایج لبنیات از ویژگی‌های روغن حیوانی اعلا باستانی است که دارای مواد مغذی فراوان و در بسته بندی کاملا بهداشتی، بدون اسانس و مواد نگهدارنده و دارای پروانه بهره برداری از وزارت بهداشت می‌باشد.

  83,600 تومان 88,000 تومان 5% موجود
  بیشتر
  موجود
 • روغن کرمانشاهی باستانی تهیه شده از شیر خالص گوسفند در بسته‌بندی قهوه‌ای با طعم و عطر عالی و مطلوب، از بهترین روغن های خوراکی حیوانی موجود در بازار است. روغن کرمانشاهی به هضم غذا کمک می‌کند و بر سلامت دستگاه گوارش موثر است، روغن کرمانشاهی باعث افزایش قوای بدنی می‌شود و تقویت کننده سیستم ایمنی بدن است. در طب سنتی گاها از این روغن برای پاکسازی روده‌ها...

  109,250 تومان 115,000 تومان 5% موجود
  بیشتر
  موجود
 • روغن کرمانشاهی ممتاز باستانی یکی از روغن‌های خوراکی سالم، اصیل، پرطرفدار و خوش طعم است. سعی کنید استفاده از این نوع روغن را برای پخت و پز و سرخ کردن به دیگر انواع روغن ارجحیت دهید، چراکه علاوه بر طعم و عطر خاصی که به غذای طبخ شده می‌دهد خواص و فوایدی بیشتری هم نسبت به دیگر انواع روغن دارد.

  96,600 تومان 105,000 تومان 8% موجود
  بیشتر
  موجود