لیست محصولات این تولید کننده چای شهرزاد

چای شهرزاد بیش از نیم قرن است که با همکاری کارشناسان بین‌المللی محصول مزارع ممتاز چای در هندوستان را با امنیت، تشریفات و در بسته‌بندی‌هایی زیبا و جذاب، برای مردم اصیل ایران به ارمغان می‌آورد. چای اصیل هندوستان، طعمی قوی و رنگی خوش دارد.

کمپانی چای شهرزاد توسط «باقر داریانی» تاسیس شده، به گفته‌ی باقر داریانی موسس چای شهرزاد، همه‌ی انسان‌ها در جهت تامین کالاهای مورد نیازشان یک دغدغه‌ی مشترک دارند؛ این‌که کالا را از جایی تهیه کنند که هم از کیفیتش مطمئن باشند، هم بتوانند کالایی ارزنده، به قیمت مناسب و اصل تهیه کنند. موسس چای شهرزاد با نظر به این دغدغه‌ی انسانی و با انگیزه تولید چای و بسته‌بندی با متد علمی و تاثیرگذار بر بازار و حل مشکلات مصرف‌کنندگان، تجارتخانه‌اش را در سال هزاروسیصدوسی‌وهشت افتتاح کرد. در گام نخست و برای اولین بار در صنعت چای ایران، پیشنهاد عرضه‌ی چای بسته‌بندی را برای آگاهی و اطمینان بیشتر مصرف‌کننده ارائه کرد. در گام بعدی، چای را به صورت مستقیم و بدون واسطه از مراکز اولیه مانند مزارع کشت چای در هندوستان تهیه کرد و برای اولین بار چای اصیل و با نام و نشان را به صورت بسته‌بندی‌شده در بازار مصرف توزیع نمود.

بیشتر
  • شهرزاد، چاى صد در صد خالص آسام هندوستان را که به نام چاى کلکته نیز شناخته می‌شود، در بسته‌های قرمز رنگ ارائه می‌کند. این چاى عطر و طعمى قوى و گیرا دارد؛ فاقد هر گونه افزودنى شیمیایى و از مزارع نمونه در ایام طلایى برداشت چاى، توسط کارشناسان چاى شهرزاد تهیه می‌شود. براى نوشیدن گوهر این چاى، حداقل به 12 دقیقه زمان براى دم کشیدن نیاز است.

    توقف موقت فروش
    بیشتر