لیست محصولات این تولید کننده چای توینینگز

توینینگز را می‌توان یكی از معتبرترین و قدیمی‌ترین برندهای چای در دنیا دانست. برندی فاخر و منحصر به‌ فرد با قدمتی ۳۰۰ ساله. كیفیت بالا و عطر و طعم شگفت‌انگیز چای انگلیسی امضای محصولات توینینگز است. این کمپانی با توجه به اعتبار و كیفیت چای تولیدی، مرغوب‌ترین چای دنیا را با بسته‌بندی عالی در سراسر كشور توزیع می‌كند. اینجا کلیک کنید و مقاله همه چیز در مورد چای را بخوانید.

بنیانگذار Twinings توماس Thomas Twining در انگلستان بود. او اولین اتاق چای شناخته شده در بریتانیا را در شماره در لندن و در سال ۱۷۰۶ افتتاح کرد، که همچنان فعال است. لوگوی شرکت توینینگز که در سال ۱۷۸۷ میلادی ایجاد شده است، قدیمی‌ترین نشان تجاری در استفاده مداوم در جهان است. معروفیت این شرکت با چای ارل گری همراه است، یک چای که حاوی اسانس ترنج است. متاسفانه این چای مدتی است که در بازار موجود نیست برای همین به شما پیشنهاد می‌کنیم برای خرید اینترنتی انواع دیگر چای اینجا کلیک کنید.

بیشتر
  • چای ارل گری توینینگز برای اولین بار به عنوان یک چای اعلاء و خوش عطر جهت مصرف خانواده اشرافی تولید شد و بعد از مدتی به صورت عمومی در بازار عرضه شد. این چای ترکیبی است از بهترین انواع چای که با عصاره برگاموت معطر شده است.

    تماس بگیرید
    بیشتر