لیست محصولات این تولید کننده زعفران به آفرین

زعفران به آفرین تولید کننده زعفران اعلا در بسته‌بندی های زیبا و منخصر به فرد، زعفران یک مثقالی اصل قائنات طرح آناهید، زعفران نیم مثقالی اصل قائنات طرح میترا، زعفران یک گرمی اصل قائنات طرح ویدا، زعفران نیم گرمی درجه یک به آفرین اصل قائنات طرح خورشید، زعفران ممتاز و اصل قائنات در بسته بندی ۱۰۰ گرمی و...

گروه تحقیقی و توسعه بسته بندی محصولات غذایی به آفرین از سال ۱۳۷۴ در راستای نوآوری در زمینه بسته بندی زعفران پا به عرصه فعالیت نهاده است، این مجموعه همگام با تغییرات و پیشرفت جامعه در زمینه های گوناگون و همچنین احساس نیاز به رقابت با محصولات مشابه و حضور در بازارهای بین المللی زعفران، تمرکز خود را به ارائه محصول با کیفیت مرغوب با بسته بندی مطلوب قرار داد. و اکنون با بهره گیری از نزدیک به ربع قرن تجربه ارزشمند در زمینه زعفران در تلاش برای توسعه محصول زعفران و ایجاد بازارهای جدید می‌باشد. بنابراین این مجموعه اکنون با توجه به نیاز بازار داخلی به محصول سالم و با کیفیت بالا و همچنین بسته بندی مطلوب تصمیم به حضور پررنگ تری در بازار داخلی دارد. شما می‌توانید برای خرید اینترنتی زعفران به آفرین به فروشگاه اینترنتی نارمشک سربزنید و  زعفران ایرانی را در بسته بندی‌های زیبا از فروشگاه آنلاین زعفران به آفرین با قیمت مناسب و به روز از دل بازار تهران سفارش داده و خرید کنید.

بیشتر
 • زعفران یک مثقالی درجه یک به آفرین با طرح آناهید، صد در صد طبیعی و بدون کود شیمیایی، بالاترین پراکندگی عطر زعفران و درجه رنگ دهی فوق العاده، خاص ترین هدیه‌ یا سوغات ایرانی در بسته بندی زیبا و ممتاز

  به زودی
  بیشتر
 • پک کادویی زعفران محصول به آفرین، خاص ترین هدیه‌ یا سوغات ایرانی، مناسب برای گردشگران خارجی یا افرادی که برای دوستان غیر ایرانی خود به دنیال سوغات مناسب و با قابلیت حمل آسان هستند.

  به زودی
  بیشتر
 • نبات و عرق نعناع در منزل اغلب ایرانی‌ها به ‌اشکال متفاوت همچون شاخه‌ای، چوبی، کاسه، لقمه و... موجود است. «نبات زعفرانی به آفرین طرح آناهیتا» محتوی ۱۲ عدد نبات تکی چوبی با طراحی منحصر به فرد هدیه‌ای شیرین و دلپذیر و سوغاتی مناسب برای عزیزان شما است. نبات و زعفران هر دو طبیعتی گرم دارند و نشاط آور و فرح بخش هستند و برای بهبود نفخ معده و روده بسیار مناسب هستند.

  به زودی
  بیشتر