لیست محصولات این تولید کننده قمصر عتیق

مجموعه کارگاه‌های محصولات سنتی "قمصر عتیق" از سال ۱۳۶۷ در شهرستان قمصر مشغول به فعالیت می‌باشد. تولیدات این مجموعه شامل گلاب دریجه یک، عرقیات اعلا و معجون‌های گیاهی بوده که تمامی این تولیدات بر پایه روش‌های سنتی تولید عرقیات و با استفاده از دیگ‌های مسی استوار است.

شرکت عرقیات قمصر عتیق کاشان با لیست کاملی از مرغوبترین عرقیجات گیاهی یکی از بهترین شرکت های عرقیات گیاهی، تولید کننده گلاب اصل و انواع عرقیات گیاهی است. لیست برخی از محصولات گیاهی این شرکت عبارت است از: گلاب، عرق کاسنی، عرق گاوزبان، عرق زنیان، عرق خارمریم، عرق زیره، عرق بیدمشک، عرق آویشن، عرق بابونه، عرق زنجبیل، و... فروشگاه اینترنتی نارمشک مرکز فروش عرقیات گیاهی قمصر عتیق کاشان در تهران است، برای سفارش و خرید اینترنتی عرقیات گیاهی اصل و معتبر به نارمشک سر بزنید.

بیشتر
 • عرق آویشن تقویت کننده معده، رفع کننده عفونت غذاها و ترش شدن آن‌ها در معده و برطرف کننده دل آشوبه یا حالت تهوع است. گیاه آویشن یکی از گیاهان دارویی ضد عفونت است چراکه ترکیبات ضد عفونی کننده و بسیار مفیدی دارد، همچنین خشک کننده و تحلیل برنده بادها است. طبع یا طبیعت آویشن گرم و خشک است.

  8,500 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • بهارنارنج یکی از گیاهان بسیار معطر دارویی است، عرق این گیاه باعث ایجاد آرامش و شادابی روح و جسم می‌شود. این عرق گیاهی طبیعتی گرم دارد و برای رفع ضعف اعصاب و افسردگی مفید است.

  11,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • عرق خار مریم از گیاهان مفید برای کبد است و در بهبود اختلالات كبدی و صفراوی موثر است و كبد را در برابر انواع مسموميت‌ها از جمله قارچ آمانيتا، استامينوفن و الكل محافظت مي‌نمايد. خار مریم در پزشکی سنتی به عنوان گیاه محافظ کبد، پاک‌کننده درونی، سم زدا و مقوی برای کیسه صفرا شناخته می‌شود.

  8,500 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • خواص عرق نعناع برای معده بی نظیر است، عرق نعنا سبب کاهش درد معده می‌شود.

  9,500 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • عرق کاسنی اصل و اعلا محصول قمصر عتیق کاشان یکی از بهترین شرکت‌های تولید کننده عرقیات گیاهی. کاسنی بهترین عرق گیاهی برای تصفیه خون است، چرا که این گیاه دارویی بازکننده گرفتگی‌های کبد است و خون را پاک و صاف می‌کند.

  8,500 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • عرق کرفس برای درمان رماتیسم، چربی بالای خون و شستن کلیه ها نفع بسیاری دارد.

  7,500 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • بدون شک گلاب ایرانی خصوصا گلاب قمصر کاشان از ناب ترین گلاب‌ها بوده که علاوه بر خواص دارویی دارای مصارف بهداشتی و خوراکی نیز می‌باشد. گلاب بر طراوت و تازگی پوست تاثیری بی بدیل دارد و آرام بخشی طبیعی است که در برطرف کردن استرس و بهبود افسردگی نیر موثر است. از گلاب برای طمع دهی به غذا و تهیه انواع شربت نیز استفاده می‌شود. گلاب قمصر عتیق کاشان از بهترین و...

  تماس با ۰۲۱۳۳۱۲۷۹۴۲
  بیشتر